top of page

žádný

stres

Děláme rádi, co nás baví

Ptáte se, kdo jsme a co je naším cílem? Pracujeme na poli stavebních technologií, energetiky a inspekcí nemovitostí již více jak 9 let. V mnohých stavebních činnostech máme zkušenosti sahající až k 20 letům.

 

Comfort space, a.s. postupně tvoří na Českém trhu jednotlivé činnosti v rozvoji a podpoře kvality stavebního trhu s využitím nových technologií z obnovitelných zdrojů a ve spojení s dotacemi z Evropských fondů. Náš prvotní cíl tedy zní „Energeticky úsporné řešení“ které v mnohých otázkách a odpovědích dává laické i odborné veřejnosti najevo náš přístup i postoj ke všemu, co zde tvoříme.

 

Za tím vším se však nachází mnoho nových technologií a zkušeností, které spolu s vývojem těchto technologií stále získáváme a uplatňujeme je při návrzích rekonstrukcí objektů, u novostaveb a to včetně moderního řešení designu, kvality stavebních materiálů pro následnou užitnou hodnotu nemovitostí.

 

Pracujeme s moderními softwarovými nástroji pro projektování staveb, které nám umožňují rychlé a efektivní změny v projektech bez toho, že bychom těmito činnostmi chtěli zatěžovat peněženky našich klientů. Pracujeme systémově a tyto činnosti neustále prohlubujeme do vyšší odbornosti a detailů, které následně všem stranám šetří velké množství času a práce.

 

Naše zázemí je postavené na mladém kolektivu, který se nebojí práce, a na úsilí vkládané do našich budoucích plánů. Neustále hledáme způsoby, jak být pro naše klienty efektivní, kreativní a jak se stát stabilním obchodním partnerem a dodavatelem.

 

Za dobu, po kterou působíme na trhu, jsme zpracovali přes 500 projektů k rekonstrukcím rodinných domů s následným získáním dotací. Zajistili jsme tak lidem finanční prostředky ve výši 280 milionů korun. Zpracovali jsme desítky energetických auditů a posudků nemovitostí pro obce a města po celé ČR a získali jsme pro tyto subjekty další Evropské prostředky na zateplení škol a školek. Vypracovali jsme přes 6 000 energetických posudků v rovině průkazů energetické náročnosti budov. Zajišťujeme stabilní odborný servis pro většinu realitních společností po celé ČR. Nebojíme se žádné práce ani výzvy, kterou máme před sebou.

 

Všem našim zákazníkům poskytneme kvalitní služby ve všech oblastech, které se prezentují pod našimi produkty, službami a stavební výrobou, se kterými se můžete seznámit právě zde na tomto webu.

 

Vyslovte svá přání, budeme Vám naslouchat a učiníme pro Vás vše, co bude v našich silách.

vedení společnosti Comfort space, a.s.

bottom of page